Showing all 6 results

Sensylia meigieemaldusvahend tundlikule, ärritunud ning dehüdreeritud nahale. Omadused: puhastab õrnalt tundlikku nahka. Niisutab, annab nahale mugavustunde. Lõhnaainete- ning parabeenidevaba.

Sensylia Niisutav ja taastav kreem 24 tundi. Omadused: Säilitab naha niiskuse 24 tundi. Rahustab, tugevdab nahka, annab nahale pehmuse ning värskustunde. Ei sisalda parabeene ning fenoksüetanooli.

Secalia DS - dehüdreeritud, lipiidivaese naha emulsioon. Omadused: kiirestiimenduv emulsioon pehmendab, niisutab, toidab ja kaitseb tundlikku, kuiva nahka taastades selle hüdrolipiidset kihti ning kaisefunktsioone. Sheavõi pehmendab, kaitseb ning toidab; Inca Inchi õli taastab naha lipiidset kihti ning tõstab kaitsebarjääri, omab ärritusevastast toimet. Emulsioonil on kerge koostis, mis ei jäta näonahka kleepuvaks. Parabeenivaba. Lõhnaaineteta.

Secalia kehapalsam eriti kuivale nahale. Omadused: nahka pehmendav palsam leevendab koheselt väga kuiva nahka ning pakub pikaajalist mugavustunnet. Sheavõi pehmendab, kaitseb ning toidab; Inca Inchi õli taastab naha lipiidset kihti ning tõstab kaitsebarjääri, omab ärritusevastast toimet. Glütseriin niisutab.Palsamil on kerge koostis, mis ei jäta nahka kleepuvaks. Parabeenivaba. Lõhnaaineteta.

Secalia A.H.A. - toitev ja pehmendav kreem kestendavale ning kuivale nahale. Omadused: nahka pehmendav kreem leevendab kuiva nahka, kõrvaldades kestendust. Glükoolhape kõrvaldab naha kestendust, stimuleerib naha regenatsiooni. Sheavõi pehmendab, kaitseb ning toidab; Inca Inchi õli taastab naha lipiidset kihti ning tõstab kaitsebarjääri, omab ärritusevastast toimet. Glütseriin niisutab. Parabeenivaba. Lõhnaaineteta.

Out of stock

XEROLAN SPRAY 150ML Ideaalne lahendus igale nahaprobleemile Uus lahendus atoopikutele Eriline pealekandmine – spreipudelis Tugev pehmendav toime Taasatab ja niisutab päiksepõletusega nahka Xerolan sobib kõikidele naha kuivuse tüüpidele (kseroosi tüüpidele), kõikide nahaärrituste ja põletushaavade korral.

  • Väga kuivale nahale
  • Atoopilise dermatiidi korral
  • Psoriaasi korral
  • Seniilse keratoosi korral
  • Haudumuse korral
  • Kontaktdermatiidi ravis
  • Põletushaavade ravis
  • Kiiritusravijärgselt tekkinud põletushaavade ravis